Restauracje bary kwiarnie

Meble barowe, do restauracji czy kawiarni – każdy z tych elementów wyposażenia wymaga indywidualnego podejścia, dobrego projektu i sprawdzonego producenta mebli. Ars Cracovia to połączenie wszystkiego, czego potrzebujesz. Jako zespół profesjonalistów w pełni oddanych swojej pracy tworzymy niepowtarzalne koncepty, które na długo zapadają w pamięć. Kraków to miasto, w którym posiadamy swoją siedzibę i gdzie działamy. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu.
 
Nasza firma  wykonuje projekty wnętrz, zajmuje się doborem materiałów i akcesoriów. Przygotowujemy również specyfikacje techniczne, prowadzimy produkcję mebli i dokonujemy montażu. Współpracując z nami, o nic nie musisz się martwić, niczym denerwować – całość procesu dostawy wyposażenia Twojego wnętrza będzie pod sprawdzoną opieką.
 
Poniżej znajdują się nasze restauracyjne i barowe realizacje, zobacz, jak do tej pory wykorzystujemy dostępne możliwości. Pamiętaj, że meble nadają wnętrzu charakteru i podkreślają jego unikatowość. Jeśli szukasz firmy, która nie boi się wyzwań, zapraszamy do nas. 
 
Zajrzyj też do katalogu innych naszych realizacji w zakresie mebli biurowych czy recepcyjnych.