O firmie Ars Cracovia

Dlaczego Ars Cracovia? Bo łączymy sens tego, co kryją te dwa słowa: jesteśmy sztuką i Krakowem w jednym! Nasz zespół to ludzie stąd, każdy z nas zdobywał doświadczenie w Krakowie i okolicach, to tutaj od kilkunastu lat działamy pod wspólnym szyldem, tutaj pracujemy, tutaj tworzymy. Dobrze poznaliśmy tutejszy rynek, wymagania i oczekiwania ludzi. I dajemy im to, czego właśnie potrzebują!
Jesteśmy zespołem projektantów i producentów, stworzymy dla Ciebie meble od pierwszego zarysu po ich zamontowanie. Przeobrażamy wizje w namacalne wytwory, od pomysłu do montażu. Cechuje nas nie tylko potencjał projektowy, ale także duże doświadczenie w produkcji.
Wykonujemy zarówno standardowe, jak i zupełnie nietypowe zabudowy meblowe na wymiar, realizując projekty własne i powierzone. Oferowane wyposażenie meblowe wykonujemy indywidualnie dla każdego wnętrza, starając się dopasować swoje produkty do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Z takim samym zaangażowaniem produkujemy pojedyncze, niepowtarzalne meble jak również całą serię, w każdej stylistyce. Meble nowoczesne czy meble stylizowane? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Nasze meble produkujemy ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów. Płyty meblowe, stolarskie, drewno, sklejka, MDF, płyty egzotyczne, metal, szkło, kamień, płyty mineralne ssv, płyty wodo– i ognioodporne – żadne z nich nie ma przed nami tajemnic.
Nasza praca jest naszą pasją. Bierzemy pod uwagę wszelkie standardy rynkowe w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa miejsc pracy oraz wymogi klientów w zakresie jakości i wytrzymałości – z pełną mocą i świadomością deklarujemy, iż oferowane przez nas zabudowy spełniają obowiązujące w branży meblarskiej normy (np. dotyczące mebli biurowych - PN-EN 527, krzeseł biurowych do pracy - PN-EN 1335, przegród - PN-EN 1023, siedzisk audytoryjnych - PN-EN 12727 i inne), a wykonywane przez nas usługi są zgodne z normą PN-EN 45014.
Wszystkie używane przez nas materiały posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Na produkowane i montowane przez nas zabudowy udzielamy kilkuletniej gwarancji oraz zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy nie zadowalają się byle czym – mają swoje wymagania, szukają niestandardowych i unikatowych rozwiązań. Z naszym doświadczeniem i potencjałem produkcyjnym czekamy także na projektantów i architektów, którzy pragną zrealizować swoje autorskie projekty. Nasza kadra konstruktorów i technologów wesprze swoim doświadczeniem i pomoże w realizacji nawet najbardziej śmiałych i nietypowych indywidualnych projektów, dbając równocześnie o jakość i trwałość produkowanych mebli.

Nie chcesz godzić się na banał i powtarzające się rozwiązania?
Przyjdź i spełnij z nami swoje marzenia o pięknym, unikalnym wnętrzu!