Meble biblioteczne

Biblioteka XXI wieku to przestrzeń łącząca rozwiązania tradycyjne z nowoczesnymi. Takie też są nasze meble biblioteczne: funkcjonalne i innowacyjne, a równocześnie z charakterem i duszą.

Tradycyjne meble do biblioteki to m.in. lady biblioteczne, szafki kartotekowe, regały na książki, czasopisma czy CD. Te nowoczesne to regały jezdne, a także stoliki i miejsca przeznaczone na korzystanie z multimediów. Połączenie tych dwóch rodzajów elementów wyposażenia może być czynnikiem, który sprawi, że ludzie będą chętniej spędzać czas w bibliotece. Nie da się ukryć, że regały biblioteczne nadają wnętrzu charakteru, a ich jakość oraz funkcjonalność ma duże znaczenie w odbiorze danego miejsca.

Projekt architektoniczny biblioteki zwykle wymaga wielu ustaleń technicznych, rysunków wykonawczych mebli, doboru materiałów i rozwiązań – zespół Ars Cracovia przeprowadza takie działania od ręki, na koniec dostarczając do klienta gotowe meble biblioteczne.  Kraków to miasto, w którym mamy swoją siedzibę, jednak przyjmuje również zlecenia dotyczące innych miejscowości.

Może zainteresują Cię także meble recepcyjne oraz meble muzealne.

Zobacz nasze realizacje, poznaj nasz potencjał i skontaktuj się z nami!