Lady

Jako, że pierwszym obiektem, który rzuca się w oczy po przekroczeniu progów większości dużych firm, a także placówek publicznych czy medycznych jest lada recepcyjna, warto zadbać o to, żeby był to mebel efektowny. To swego rodzaju wizytówka danego miejsca, dlatego powinien podkreślać jego charakter, a jednocześnie budować wizerunek. To z tego powodu tak ważny jest dobór odpowiednich mebli do recepcji – to one tworzą pierwsze wrażenie w oczach klientów, partnerów biznesowych i innych interesantów.

Meble recepcyjne marki Ars Cracovia to spersonalizowane projekty, do których produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały łączone w nieskończoną liczbę rozwiązań. Lada nie musi być standardowym i nudnym meblem – dowody znajdziesz w naszych realizacjach. Kraków to miasto, w którym mamy swoją siedzibę i gdzie nieprzerwanie powstają nowe pomysły na lady recepcyjne. Ich realizacja jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Nie boimy się wyzwań.

Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli podpowiada, że recepcja musi to być zarazem miejscem efektownym i funkcjonalnym. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i do kontaktu.